Laatste nieuws
  1. Volleybalvereniging Flash trapt seizoen 2019-2020 af met 2 succesvolle activiteiten
  2. Openingstoernooi, 14 september 2019
  3. Vrijwilligers gezocht
  4. presentatie avond
  5. teamindeling

DAMES 2

  • Speelsters
    Jennelien Reuvers
    Ilona Bekedam
    Lisette Prins
    Daniëlle Zieleman
    Judith Boonen
    Else-Marleen Schuurman
    Iris Kooiker
    Sterre Oosterbroek
    Anouk Blik
    Jil Brinkman
    Irene Bijker
  • Trainer
    Alfonso Volpe
  • Coach
    Alfonso Volpe
  • Traint op
    maandag van 18:30 tot 20:30 uur
    woensdag van 20:30 tot 22:00 uur

Resultaten

DatumThuisploeg UitploegResultaat
21 sep.Flash Nieuwleusen DS 2 - Donitas DS 43-2
16 sep.Flash Nieuwleusen DS 2 - DAC Dedemsvaart DS 13-0

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Smash DS 114
2Betech Olhaco DS 213
3Lycurgus DS 212
4Ritola DS 111
5Captains***Kangeroe DS 100
51899 Vonk/Coevorden DS 100
5Flash Nieuwleusen DS 200
5Emmen'95 DS 200
5DAC Dedemsvaart DS 100
5Donitas DS 400
5Flash/Veendam DS 300
5Hake Tjoba DS 200

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
28 sep.15:00DAC Dedemsvaart DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 2De Citadel DEDEMSVAART
5 okt.14:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Ritola DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
11 okt.21:00Smash DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 2Drenthehal BEILEN
2 nov.15:45Hake Tjoba DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 2De Zon KLAZIENAVEEN
9 nov.18:001899 Vonk/Coevorden DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 2Drostenhal COEVORDEN
16 nov.14:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Betech Olhaco DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
23 nov.14:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Emmen'95 DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
30 nov.16:00Captains***Kangeroe DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 2De Meet HARDENBERG
7 dec.14:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Lycurgus DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
14 dec.16:30Flash/Veendam DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 2Parkstadhal VEENDAM
17 jan.19:30Ritola DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 2De Zwet ZUIDLAREN
25 jan.14:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Smash DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
1 feb.15:30Emmen'95 DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 2Esdalhal EMMEN
8 feb.14:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Hake Tjoba DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
29 feb.14:00Flash Nieuwleusen DS 2 - DAC Dedemsvaart DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
7 mrt.14:00Flash Nieuwleusen DS 2 - 1899 Vonk/Coevorden DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
14 mrt.13:30Betech Olhaco DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 2Trasselt HOOGEVEEN
21 mrt.14:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Captains***Kangeroe DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
28 mrt.14:30Lycurgus DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 2Beijum GRONINGEN
4 apr.14:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Flash/Veendam DS 3De Spil NIEUWLEUSEN
18 apr.12:00Donitas DS 4 - Flash Nieuwleusen DS 2Struikhal (RUG) GRONINGEN

Topsponsor

plus

Lijnsponsoren

Oosterveen
zieleman
wildeboer

Mouwsponsor

effeweg