Laatste nieuws
  1. Flash DS3 dendert over CSV DS4 heen
  2. **The weekend! Volco DS2 vs Flash DS3**
  3. Flash Dames 1 trekt de goede lijn door
  4. Flash Nieuwleusen dames 1 vergroot afstand tot Volco Ommen
  5. Flash Nieuwleusen dames 1 houdt vijf kostbare punten in eigen huis

DAMES 3

  • Speelsters
    Lisa Pol
    Anne-Karlijn Schuurman
    Sarina Massier
    Iris Blik
    Daphne Raggers
    Anouk van der Woude
    Myrthe Schuurman
    Simone Zunnebeld
    Maxine Timmer-Pieters
    Nathalie Schuurman
    Lieke Wink
  • Trainers
    Jan van Uitert / Eis
  • Coach
    René Wirtz
  • Traint op
    maandag van 18:30 tot 20:30 uur
    woensdag van 20:30 tot 22:00 uur

Resultaten

DatumThuisploeg UitploegResultaat
08 feb.Flash Nieuwleusen DS 3 - Dalen DS 24-0
01 feb.Volco DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 31-3
25 jan.Flash Nieuwleusen DS 3 - C.S.V. DS 44-0
18 jan.Banzo / Side-Out DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 32-3
10 dec.Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 31-3
07 dec.Flash Nieuwleusen DS 3 - Thriantha DS 13-1
30 nov.Captains***Kangeroe DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 33-1
23 nov.Flash Nieuwleusen DS 3 - Banzo / Side-Out DS 14-0
16 nov.Flash Nieuwleusen DS 3 - V.C.Z. DS 14-0
09 nov.Wythmen DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 33-1
02 nov.Dalen DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 31-3
12 okt.C.S.V. DS 4 - Flash Nieuwleusen DS 31-3
05 okt.Flash Nieuwleusen DS 3 - Volco DS 22-3
28 sep.vv Ouvol DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 31-3
21 sep.Flash Nieuwleusen DS 3 - Set Up/B DS 14-0

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Flash Nieuwleusen DS 31556
2Wythmen DS 11452
3Volco DS 21552
4Captains***Kangeroe DS 21552
5V.C.Z. DS 11549
6Set Up/B DS 11640
7C.S.V. DS 41538
8Thriantha DS 11637
9Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 31429
10Dalen DS 21621
11vv Ouvol DS 11515
12Banzo / Side-Out DS 1149

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
29 feb.18:00Flash Nieuwleusen DS 3 - vv Ouvol DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
7 mrt.18:00Flash Nieuwleusen DS 3 - Wythmen DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
14 mrt.15:00V.C.Z. DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 3Wessels Boer hal ZUIDWOLDE DR
21 mrt.18:00Flash Nieuwleusen DS 3 - Captains***Kangeroe DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
28 mrt.17:30Thriantha DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 3De Kampen SCHOONEBEEK
4 apr.18:00Flash Nieuwleusen DS 3 - Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 3De Spil NIEUWLEUSEN
18 apr.18:00Set Up/B DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 3De Balk BALKBRUG

Topsponsor

plus

Lijnsponsoren

Oosterveen
zieleman
wildeboer

Mouwsponsor

effeweg