Laatste nieuws
  1. Flash dames 2 komt tekort
  2. Meisjes B1 tonen karakter 
  3. 4-0 winst voor Flash Nieuwleusen Dames 1
  4. Matige 3-1 winst voor Flash dames 2
  5. Meisjes B1 komt te laat op stoom

CMV team TURQUOISE N4-3

  • Speelsters
    Miron Mijnheer
    Jasmijn Dunnink
    Isa Buitenhuis
    Luna v/d Kerkhof
    Sabina Bidokh
    * Maaike Akkerman
  • Trainers / assistenten
    Henk en Marlon / Annelyn en Ilse
  • Coach
    Anita Buitenhuis/Regiene Mijnheer
  • Traint op
    donderdag van 18:00-19:00 uur

Resultaten

DatumThuisploeg UitploegResultaat
26 jan.De Schutters N4 2 - Flash Nieuwleusen N4 30-4
26 jan.Flash Nieuwleusen N4 3 - Banzo / Side-Out N4 14-0
19 jan.Flash Nieuwleusen N4 3 - Pol Kraanbedrijf Dac N4 42-2
19 jan.vv Ouvol N4 1 - Flash Nieuwleusen N4 32-2
15 dec.Flash Nieuwleusen N4 3 - Captains***Kangeroe N4 14-0
15 dec.Flash Nieuwleusen N4 3 - Pol Kraanbedrijf Dac N4 40-4
15 dec.Pol Kraanbedrijf Dac N4 5 - Flash Nieuwleusen N4 30-4
01 dec.Pol Kraanbedrijf Dac N4 4 - Flash Nieuwleusen N4 32-2
01 dec.Flash Nieuwleusen N4 3 - Volco N4 24-0
17 nov.De Schutters N4 1 - Flash Nieuwleusen N4 32-2
17 nov.Captains***Kangeroe N4 1 - Flash Nieuwleusen N4 32-2
17 nov.Flash Nieuwleusen N4 3 - Pol Kraanbedrijf Dac N4 54-0
03 nov.Flash Nieuwleusen N4 3 - De Schutters N4 12-2
03 nov.Pol Kraanbedrijf Dac N4 4 - Flash Nieuwleusen N4 31-3
13 okt.Flash Nieuwleusen N4 3 - Pol Kraanbedrijf Dac N4 54-0
13 okt.Captains***Kangeroe N4 1 - Flash Nieuwleusen N4 32-2
13 okt.Flash Nieuwleusen N4 3 - Volco N4 22-2
29 sep.Volco N4 2 - Flash Nieuwleusen N4 30-4
29 sep.Flash Nieuwleusen N4 3 - De Schutters N4 12-2

Stand, tweede helft

#Team Wedstr.Punten
1Pol Kraanbedrijf Dac N4 4414
2Flash Nieuwleusen N4 3412
3Pol Kraanbedrijf Dac N4 6412
4vv Ouvol N4 148
5Flash Nieuwleusen N4 448
6De Schutters N4 242
7Banzo / Side-Out N4 140

Stand, eerste helft

#Team Wedstr.Punten
1Pol Kraanbedrijf Dac N4 41549
2Captains***Kangeroe N4 11542
3Flash Nieuwleusen N4 31541
4De Schutters N4 11530
5Volco N4 21516
6Pol Kraanbedrijf Dac N4 5152

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
2 mrt.11:00Flash Nieuwleusen N4 3 - Flash Nieuwleusen N4 4De Schakel NIEUWLEUSEN
2 mrt.12:00Pol Kraanbedrijf Dac N4 6 - Flash Nieuwleusen N4 3De Schakel NIEUWLEUSEN
16 mrt.9:00Pol Kraanbedrijf Dac N4 4 - Flash Nieuwleusen N4 3De Citadel DEDEMSVAART
16 mrt.9:30Flash Nieuwleusen N4 3 - vv Ouvol N4 1De Citadel DEDEMSVAART
30 mrt.9:30Flash Nieuwleusen N4 4 - Flash Nieuwleusen N4 3De Schakel NIEUWLEUSEN
30 mrt.10:30Flash Nieuwleusen N4 3 - Pol Kraanbedrijf Dac N4 6De Schakel NIEUWLEUSEN
13 apr.10:00Flash Nieuwleusen N4 3 - De Schutters N4 2Mollincksslag BERGENTHEIM
13 apr.11:00Banzo / Side-Out N4 1 - Flash Nieuwleusen N4 3Mollincksslag BERGENTHEIM

Topsponsor

bosbedden

Lijnsponsoren

tibben
stegerman