Laatste nieuws
  1. Dynamo Apeldoorn te sterk voor Flash Nieuwleusen D1
  2. De Bevers te sterk voor Flash D4
  3. D4 treft taaie tegenstander
  4. Olhaco te sterk voor Flash MB1
  5. Flash D2 wint van Tjoba D2

DAMES 2

  • Speelsters
    Daniëlle Zieleman
    Judith Boonen
    Suzan Vasse
    Iris Kooiker
    Sterre Oosterbroek
    Daphe Raggers
    Anke Aalberts
    Maxine Timmer-Pieters
    Ingrid Baas
    Sarina Massier
  • Trainer
    Henk van Lenthe
  • Coach
    Henk van Lenthe
  • Traint op
    dinsdag van 20:30 tot 22:30 uur
    donderdag van 20:00 tot 21:30 uur

Resultaten

DatumThuisploeg UitploegResultaat
16 okt.Flash Nieuwleusen DS 2 - 1899 Vonk/Coevorden DS 13-1
09 okt.BBQ Time Tjoba DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 21-3
02 okt.Flash Nieuwleusen DS 2 - Sudosa-Desto DS 52-3
25 sep.De Bevers DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 21-3
21 sep.Flash Nieuwleusen DS 2 - Betech Olhaco DS 23-0

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Sudosa-Desto DS 5515
2Flash Nieuwleusen DS 2414
3Donitas DS 5413
4Ritola DS 1412
5Animo'68 DS 1411
6BBQ Time Tjoba DS 2511
7Captains***Kangeroe DS 139
81899 Vonk/Coevorden DS 149
9Smash DS 124
10Computerrent/Veracles DS 534
11De Bevers DS 343

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
23 okt.17:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Ritola DS 1De Spil Nieuwleusen
30 okt.13:00Computerrent/Veracles DS 5 - Flash Nieuwleusen DS 2Struikhal (RUG) Groningen
6 nov.17:00Animo'68 DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 2Peelo Assen
19 nov.21:00Smash DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 2Drenthehal Beilen
27 nov.15:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Captains***Kangeroe DS 1De Spil Nieuwleusen
11 dec.13:00Donitas DS 5 - Flash Nieuwleusen DS 2Struikhal (RUG) Groningen
15 jan.15:00Flash Nieuwleusen DS 2 - De Bevers DS 3De Spil Nieuwleusen
22 jan.17:00Sudosa-Desto DS 5 - Flash Nieuwleusen DS 2Sporthal Olympus Assen
29 jan.15:00Flash Nieuwleusen DS 2 - BBQ Time Tjoba DS 2De Spil Nieuwleusen
5 feb.16:001899 Vonk/Coevorden DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 2Drostenhal Coevorden
12 feb.15:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Computerrent/Veracles DS 5De Spil Nieuwleusen
19 feb.15:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Animo'68 DS 1De Spil Nieuwleusen
11 mrt.19:30Ritola DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 2De Zwet Zuidlaren
19 mrt.15:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Smash DS 1De Spil Nieuwleusen
26 mrt.18:00Captains***Kangeroe DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 2De Meet Hardenberg
2 apr.15:00Flash Nieuwleusen DS 2 - Donitas DS 5De Spil Nieuwleusen