Laatste nieuws
  1. Dames 1 wint eerste wedstrijd van het seizoen
  2. Dames 2 pakt de volle winst
  3. Doe je boodschappen in Nieuwleusen en win mooie prijzen!
  4. Noodkreet zoektocht wedstrijdsecretaris!
  5. Corona regelgeving

DAMES 4

  • Speelster
    Eline Bloemers
    Nadia de Raad
    Lieke Hoekstra
    Manouk Dunnewind
    Isa Brinkman
    Sam Bijker
    Iris Holsappel
    Manon van der Vegt
    Marcia Pereira de Azevedo
  • Trainer
    Albert Bovenhuis
  • Coach
    Albert Bovenhuis
  • Traint op
    dinsdag van 20:00 tot 22:00 uur
    donderdag van 20:00 tot 21:30 uur

Resultaten

DatumThuisploeg UitploegResultaat
19 sep.BBQ Time Tjoba DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 40-4

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Set Up (IJsselmuiden) DS 215
2Rouveen DS 215
3vv Ouvol DS 115
4Flash Nieuwleusen DS 415
5Wesseling DOK DS 314
6V.C.R. DS 114
7Set Up/B DS 211
8De Bevers DS 411
9BBQ Time Tjoba DS 310
10Volco DS 410
11Vonk/Coevorden DS 310
12V.C.Z. DS 210

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
26 sep.16:00Flash Nieuwleusen DS 4 - V.C.R. DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
3 okt.16:30De Bevers DS 4 - Flash Nieuwleusen DS 4Heidepark Lemelerveld
10 okt.16:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Set Up/B DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
24 okt.16:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Wesseling DOK DS 3De Spil NIEUWLEUSEN
31 okt.18:00vv Ouvol DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 4De Wiekelaar Dalfsen
7 nov.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Set Up (IJsselmuiden) DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
14 nov.17:00Rouveen DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 4Staphorst Staphorst
21 nov.16:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Vonk/Coevorden DS 3De Spil NIEUWLEUSEN
28 nov.17:00V.C.Z. DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 4Wessels Boer hal Zuidwolde DR
12 dec.16:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Volco DS 4De Spil NIEUWLEUSEN
23 jan.16:00Flash Nieuwleusen DS 4 - De Bevers DS 4De Spil NIEUWLEUSEN
30 jan.16:00Set Up/B DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 4De Balk Balkbrug
5 feb.20:30Wesseling DOK DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 4Hulzebosch Dwingeloo
13 feb.16:00Flash Nieuwleusen DS 4 - vv Ouvol DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
6 mrt.16:45Set Up (IJsselmuiden) DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 4Oosterholthoeve IJsselmuiden
13 mrt.16:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Rouveen DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
20 mrt.18:00Vonk/Coevorden DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 4Drostenhal Coevorden
27 mrt.16:00Flash Nieuwleusen DS 4 - V.C.Z. DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
3 apr.19:30V.C.R. DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 4De Buddinghof Ruinerwold
10 apr.18:30Volco DS 4 - Flash Nieuwleusen DS 4De Carrousel Ommen
17 apr.16:00Flash Nieuwleusen DS 4 - BBQ Time Tjoba DS 3De Spil NIEUWLEUSEN

 

Topsponsor

plus

Lijnsponsoren

Oosterveen
zieleman
wildeboer

Mouwsponsor

effeweg

Inspeelshirtsponsor

aluvo-250x150