Laatste nieuws
  1. Verenigingsactie
  2. Plus Luuk Tijs toernooi gaat niet door!
  3. Dames 1 wint van koploper D.B.S. Balk dames 1
  4. Revanche van dames 1 tegen Sneek!
  5. Flash DS3 dendert over CSV DS4 heen

DAMES 1

  • Speelsters
    Sabine van den Berg
    Manon van Blanken
    Eva Rosa Fieten
    Lisa Bollemaat
    Mireille Huzen
    Marit van der Woude
    Korien Hovenga
    Myrthe Schuurman
    Michelle van Leussen
    Else-Marleen Schuurman
  • Trainer / Coach
    Alfonso Volpe
  • Assistent-trainer / Assistent coach
    René Wirtz
  • Traint op
    dinsdag van 20:00 tot 22:00 uur
    donderdag van 20:30 tot 22:30 uur

Resultaten

DatumThuisploeg UitploegResultaat

Stand

#Team Wedstr.Punten
0De Bevers DS 100
0Springendal-Set-Up`65 DS 300
0SV Dynamo Apeldoorn DS 200
0Avior DS 100
0Heyendaal DS 100
0Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 100
0Tornado Geesteren DS 100
0TiMaX/DeVoKo DS 100
0Flash Nieuwleusen DS 100
0KapMakelaardij/SSS DS 100
0Kerkemeijer Gemini DS 100
0WIK Steenderen DS 100

 

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
12 sep.0:00Woningkeuringen Friesland VC Bolsward DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1De Middelzee Bolsward
19 sep.13:30SV Dynamo Apeldoorn DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 1Omnisport Apeldoorn Apeldoorn
26 sep.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3De Spil NIEUWLEUSEN
3 okt.19:00De Bevers DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1Heidepark Lemelerveld
10 okt.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - KapMakelaardij/SSS DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
17 okt.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Kerkemeijer Gemini DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
31 okt.16:30TiMaX/DeVoKo DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1Dorper Esch Denekamp
7 nov.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Tornado Geesteren DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
14 nov.18:00WIK Steenderen DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1het Hooge Wessel Steenderen
21 nov.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
28 nov.13:00Heyendaal DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1Radboud Sportcentrum Nijmegen
12 dec.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Avior DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
16 jan.14:30Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 1De Schalm Ootmarsum
23 jan.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - De Bevers DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
30 jan.17:00KapMakelaardij/SSS DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1De Meerwaarde Barneveld
13 feb.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - TiMaX/DeVoKo DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
20 feb.16:30Kerkemeijer Gemini DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1't Timpke Borculo
6 mrt.16:00Tornado Geesteren DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1De Ransuil Geesteren OV
13 mrt.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - WIK Steenderen DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
20 mrt.17:00Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1West Veenendaal
27 mrt.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Heyendaal DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
10 apr.18:30Avior DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1Sporthal Schalkhaar Schalkhaar
17 apr.19:00Flash Nieuwleusen DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 2De Spil NIEUWLEUSEN

Topsponsor

plus

Lijnsponsoren

Oosterveen
zieleman
wildeboer

Mouwsponsor

effeweg

Inspeelshirtsponsor

oost5-250x150-170x102