Laatste nieuws
  1. Volleybalvereniging Flash trapt seizoen 2019-2020 af met 2 succesvolle activiteiten
  2. Openingstoernooi, 14 september 2019
  3. Vrijwilligers gezocht
  4. presentatie avond
  5. teamindeling

DAMES 4

  • Speelster
    Eline Bloemers
    Nadia de Raad
    Lieke Hoekstra
    Nadia Schoemaker
    Anouk Aalberts
    Iris Buursema
    Lotte Nooijen
    Isa Brinkman
    Silke Kok
    Iris Holsappel
    Esmee Huzen
  • Trainer
    Albert Bovenhuis
  • Coach
    Albert Bovenhuis
  • Traint op
    dinsdag van 20:00 tot 22:00 uur
    donderdag van 20:00 tot 21:30 uur

Resultaten

DatumThuisploeg UitploegResultaat

Stand

#Team Wedstr.Punten
0En Bloc DS 100
0V.C.Z. DS 200
0Vonk/Coevorden DS 400
0Zwaluwen DS 100
0Flash Nieuwleusen DS 400
0Set Up (IJsselmuiden) DS 200
0C.S.V. DS 500
0vv Ouvol DS 200
0De Bevers DS 400
0Volco DS 400
0Betech Olhaco DS 300
0Set Up/B DS 200

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
21 sep.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - vv Ouvol DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
28 sep.13:00C.S.V. DS 5 - Flash Nieuwleusen DS 4Deltion College ZWOLLE
5 okt.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Set Up (IJsselmuiden) DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
19 okt.17:00Zwaluwen DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 4Gramsbergen GRAMSBERGEN
2 nov.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Vonk/Coevorden DS 4De Spil NIEUWLEUSEN
9 nov.17:00V.C.Z. DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 4Wessels Boer hal ZUIDWOLDE DR
16 nov.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - En Bloc DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
23 nov.16:15Volco DS 4 - Flash Nieuwleusen DS 4De Carrousel OMMEN
30 nov.16:30De Bevers DS 4 - Flash Nieuwleusen DS 4Heidepark LEMELERVELD
7 dec.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Set Up/B DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
14 dec.15:30Betech Olhaco DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 4Trasselt HOOGEVEEN
18 jan.16:30Set Up (IJsselmuiden) DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 4Oosterholthoeve IJSSELMUIDEN
25 jan.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Volco DS 4De Spil NIEUWLEUSEN
1 feb.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Zwaluwen DS 1De Spil NIEUWLEUSEN
8 feb.18:00Vonk/Coevorden DS 4 - Flash Nieuwleusen DS 4Drostenhal COEVORDEN
29 feb.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - C.S.V. DS 5De Spil NIEUWLEUSEN
7 mrt.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - V.C.Z. DS 2De Spil NIEUWLEUSEN
14 mrt.15:30En Bloc DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 4Veenoord VEENOORD
21 mrt.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - De Bevers DS 4De Spil NIEUWLEUSEN
28 mrt.16:00Set Up/B DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 4De Balk BALKBRUG
4 apr.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - Betech Olhaco DS 3De Spil NIEUWLEUSEN
18 apr.16:00vv Ouvol DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 4De Wiekelaar DALFSEN

 

Topsponsor

plus

Lijnsponsoren

Oosterveen
zieleman
wildeboer

Mouwsponsor

effeweg