Laatste nieuws
  1. Plus Luuk Tijs toernooi 2022
  2. Heren 1 kampioen!
  3. Dames 2 kampioen
  4. Dames 5 kampioen!!
  5. Huldiging kampioenen N4-3 en N4-1

DAMES 1

  • Speelsters
    Sabine van den Berg
    Manon van Blanken
    Eva Rosa Fieten
    Lisa Bollemaat
    Mireille Huzen
    Marit van der Woude
    Korien Hovenga
    Myrthe Schuurman
    Michelle van Leussen
    Else-Marleen Schuurman
    Linsey Selles
  • Trainer / Coach
    Wim Bijsterbosch
  • Assistent-trainer / Assistent coach
    René Wirtz
  • Traint op
    dinsdag van 20:00 tot 22:00 uur
    donderdag van 20:30 tot 22:30 uur

Resultaten

DatumThuisploeg UitploegResultaat

Stand

#Team Wedstr.Punten
0Trivos DS 100
0ABS Autoherstel Huysmans Ommen/Volco DS 100
0SV Dynamo Apeldoorn DS 300
0TiMaX/DeVoKo DS 200
0Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 100
0Heyendaal DS 100
0Avior DS 100
0WIK Steenderen DS 100
0Engeltherm WSV DS 100
0Seesing Flex | Longa`59 DS 100
0Kerkemeijer Gemini DS 100
0Simplex/SSS DS 100

 

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
17 sep.18:30Betech Olhaco DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1Trasselt Hoogeveen
1 okt.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - VC Zwolle DS 3De Spil Nieuwleusen
8 okt.18:30Flash/Veendam DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1Parkstadhal Veendam
15 okt.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Woningkeuringen Friesland VC Bolsward DS 1De Spil Nieuwleusen
22 okt.16:00Lycurgus DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1Beijum Groningen
5 nov.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Hemingway's Donitas DS 3De Spil Nieuwleusen
12 nov.18:00BBQ Time Tjoba DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1De Zon Klazienaveen
19 nov.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Sudosa-Desto DS 4De Spil Nieuwleusen
26 nov.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - De Pintelier/Veracles DS 2De Spil Nieuwleusen
10 dec.19:00VC Grijpskerk / Brilmode Zuidhorn DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1Bokkediek Grijpskerk
17 dec.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Wesseling DOK DS 1De Spil Nieuwleusen
14 jan.17:00VC Zwolle DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 1Landstede Sportcentrum Zwolle
21 jan.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Flash/Veendam DS 1De Spil Nieuwleusen
28 jan.16:00Woningkeuringen Friesland VC Bolsward DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1De Middelzee Bolsward
4 feb.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Lycurgus DS 1De Spil Nieuwleusen
11 feb.13:00Hemingway's Donitas DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 1Struikhal (RUG) Groningen
18 feb.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - BBQ Time Tjoba DS 1De Spil Nieuwleusen
11 mrt.0:00Sudosa-Desto DS 4 - Flash Nieuwleusen DS 1Sporthal Olympus Assen
18 mrt.17:30De Pintelier/Veracles DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 1Struikhal (RUG) Groningen
25 mrt.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - VC Grijpskerk / Brilmode Zuidhorn DS 1De Spil Nieuwleusen
1 apr.18:00Wesseling DOK DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 1Hulzebosch Dwingeloo
15 apr.17:00Flash Nieuwleusen DS 1 - Betech Olhaco DS 1De Spil Nieuwleusen