Laatste nieuws
  1. Dynamo Apeldoorn te sterk voor Flash Nieuwleusen D1
  2. De Bevers te sterk voor Flash D4
  3. D4 treft taaie tegenstander
  4. Olhaco te sterk voor Flash MB1
  5. Flash D2 wint van Tjoba D2

DAMES 3

  • Speelsters
    Lisa Pol
    Anne-Karlijn Schuurman
    Iris Blik
    Joanne Dunnink
    Lotte Nooijen
    Irene Bijker
    Sari Drent
    Cynthia Prins
  • Trainer dinsdag
    Wim Sibelt
  • Trainer donderdag
    Wim Sibelt
  • Traint op
    dinsdag van 20:00 tot 22:00 uur
    donderdag van 20:30 tot 22:30 uur

Resultaten

DatumThuisploeg UitploegResultaat
08 okt.OPM Heerenveen DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 31-3
02 okt.Flash Nieuwleusen DS 3 - Ten Brinke Set Up (IJsselmuiden) DS 11-3

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Reflex DS 2417
2Captains***Kangeroe DS 2412
3L.V.C. DS 1512
4S.V.M. DS 1410
5C.S.V. DS 3510
6Volco DS 248
7Ten Brinke Set Up (IJsselmuiden) DS 127
8OPM Heerenveen DS 147
9vv Voorsterslag DS 126
10Rouveen DS 146
11Flash Nieuwleusen DS 325
12S.V.I. DS 225

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
23 okt.16:00Captains***Kangeroe DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 3De Meet Hardenberg
30 okt.15:00S.V.I. DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 3Sporthal Zwolle-Zuid Zwolle
6 nov.13:00Flash Nieuwleusen DS 3 - vv Voorsterslag DS 1De Spil Nieuwleusen
13 nov.15:30Volco DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 3De Carrousel Ommen
20 nov.17:00C.S.V. DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 3Deltion College Zwolle
27 nov.13:00Flash Nieuwleusen DS 3 - S.V.M. DS 1De Spil Nieuwleusen
4 dec.13:00Flash Nieuwleusen DS 3 - Reflex DS 2De Spil Nieuwleusen
10 dec.20:30L.V.C. DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 3De Hege Fonnen Lemmer
15 jan.13:00Flash Nieuwleusen DS 3 - Captains***Kangeroe DS 2De Spil Nieuwleusen
22 jan.16:45Ten Brinke Set Up (IJsselmuiden) DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 3Oosterholthoeve IJsselmuiden
29 jan.13:00Flash Nieuwleusen DS 3 - OPM Heerenveen DS 1De Spil Nieuwleusen
5 feb.15:00Rouveen DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 3Staphorst Staphorst
12 feb.13:00Flash Nieuwleusen DS 3 - S.V.I. DS 2De Spil Nieuwleusen
19 feb.17:00Flash Nieuwleusen DS 3 - Rouveen DS 1De Spil Nieuwleusen
5 mrt.14:00vv Voorsterslag DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 3Het Anker Zwolle
12 mrt.13:00Flash Nieuwleusen DS 3 - Volco DS 2De Spil Nieuwleusen
19 mrt.13:00Flash Nieuwleusen DS 3 - C.S.V. DS 3De Spil Nieuwleusen
26 mrt.16:30S.V.M. DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 3De Triangel Marknesse
2 apr.13:00Flash Nieuwleusen DS 3 - L.V.C. DS 1De Spil Nieuwleusen
8 apr.20:30Reflex DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 3Reflexhal Kampen